Schrijf je in voor een "ik-wil-vrijwilliger-worden" kennismakingsgesprek!

image description
image description

Schrijf je in voor een "ik-wil-vrijwilliger-worden" kennismakingsgesprek!

Vind jij het ook belangrijk wat Toeterniettoe doet? Wil je actief meehelpen aan onze onthaalwerking, jongerenactiviteiten of vorming geven op school? Of zijn sociale media en promo meer jouw ding? Neem je liever verantwoordelijkheid over de dagelijkse werking van Toeterniettoe? Lees dan zeker verder!

Toeterniettoe is continu op zoek naar nieuwe vrijwilligers die mee hun schouders willen zetten onder een sterk jongerenaanbod. We hebben onze vrijwilligersvacatures geüpdatet en uitgebreid, zodat je nog sneller een vrijwilligersrol vindt die op jouw lijf geschreven is.

Dit najaar voorzien we bovendien ruim 40 kennismakingsmomenten waarop je kunt inschrijven. We hebben onze agenda’s nu al geblokkeerd voor tientallen kennismakingsmomenten waaruit je zelf kunt kiezen. Je kiest dus zelf de datum en het tijdstip die voor jou het beste lukt. De kennismakingsmomenten gaan door in Ronse. Lukt het voor jou niet om naar Ronse te komen, dan zoeken we samen een andere locatie.
Interesse? Bekijk hier onze vrijwilligersvacatures of schrijf je onmiddellijk in voor een kennismakingsmoment.

Vrijwilligen bij Toeterniettoe?

Toeterniettoe draait volledig op het vrijwilligersengagement van jongeren. Samen zorgen we voor onthaal, activiteiten, vorming, promotie enzoverder. Als vrijwilliger kies je zelf de mate waarin je je engageert; (deel)taken, tijdsbesteding, duur en waar je dat doet. Je krijgt een opleiding op maat, begeleiding en ondersteuning. Bij vragen of problemen kan je steeds bij je teamverantwoordelijke of een coördinator terecht. Kosten die je maakt in het kader van je vrijwilligerswerk krijg je uiteraard terugbetaald. We proberen kosten trouwens zoveel mogelijk rechtstreeks voor onze rekening te nemen. Natuurlijk ben je ook verzekerd voor burgerlijke aansprakelijkheid en lichamelijk ongeval. Je krijgt inspraak in de organisatie via individuele gesprekken, teamvergaderingen en de algemene vergadering. Je kan je ook opgeven om Toeterniettoe te vertegenwoordigen in lokale en nationale overlegstructuren, zoals de jeugdraad, Wel Jong Niet Hetero en Çavaria.